دوربین IP هایک ویژن DS-2CD1347G0-L
| برند | هایک ویژن | Hikvision |
|---|---|
| مدل | DS-2CD1347G0-L |
| تکنولوژی | IP | تحت شبکه |
| حداکثر رزولوشن | 4 مگاپیکسل 25/30 فریم در ثانیه |
| لنز | 2.8-4 |
| کیس | دام | IP67 |
| WDR | 120dB واقعی |
| دید در شب | 30 متر IR کالرویو |
توضیحات
دوربین IP هایک ویژن 2CD1347G0-L
با داشتن تصاویری بسیار واضح و شفاف از محیط تحت نظر خود، همیشه از امنیت افراد، اموال و دارایی هایتان مطمئن خواهید بود. چرا که دوربین IP هایک ویژن 2CD1347G0-L با رزولوشن ۴ میلیون پیکسل از فناوری دید در شب ColorVu (تماماٌ رنگی) بهره گرفته است. همچنین این دوربین کاملا ضدآب میباشد و شما بدون نگرانی میتوانید دوربین را چه در بیرون و چه در داخل نصب کنید.
بنابراین، دوربین مداربسته 1347G0-L از برند Hikvision میتواند یک انتخاب عالی برای کسانی باشد که به دنبال یک سیستم امنیتی قابل اعتماد و آسان برای کسب و کار خود هستند.
خرید دوربین مداربسته هایک ویژن 2CD1347G0-L(UF) از فروشگاه کی سی شاپ
فروشگاه اینترنتی kcshop یکی از معتبرترین فروشگاههای آنلاین در زمینه تجهیزات امنیتی است که دوربین مداربسته هایک ویژن مدل 2CD1347G0-L را با قیمتی رقابتی عرضه میکند.
توضیحات تکمیلی
| شرکت ارائه دهنده |
هایک ویژن تکنولوژی |
|---|---|
| برند |
هایک ویژن |
| مدل |
DS-2CD1347G0-L |
حمل و نقل کالا
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوربین IP هایک ویژن DS-2CD1347G0-L” لغو پاسخ
محصولات مشابه
DH-HAC-HFW1500DP
1,422,000 تومان – 1,185,000 تومانPrice range: 1,185,000 تومان through 1,422,000 تومان
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
DH-IPC-HDBW2230EP-S-S2
DH-IPC-HDBW2831RP-ZS-S2
DH-XVR5104HS-4KL-I3
4,200,000 تومان – 2,900,000 تومانPrice range: 2,900,000 تومان through 4,200,000 تومان
Wizsense - Full-Channel Al-Encoding
| برند | داهوا |
|---|---|
| کیفیت نمایش | 4K |
| کیفیت ضبط | 4K |
| تعداد کانال HD | 4 عدد |
| کانال اضافه | 4 عدد IP |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
رک ۴ یونیت درب شیشه
210,000 تومان

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.