باتری ۱۲ ولت ۷.۲ آمپر فالکون مالزی
750,000 تومان
| برند | فالکون | Falcon |
|---|---|
| کشور سازنده | مالزی |
| تکنولوژی ساخت | VRLA |
| ولتاژ | 12 ولت |
| جریان | 7.2 آمپر |
| عمر مفید | 2 الی 4 سال |
| تاریخ تولید | 2025-01 |
باتری ۱۲ ولت ۷.۲ آمپر فالکون مالزی
فالکن مالزی [Falcon Malaysia] ، با بهره گیری از جدیدترین متدهای مهر و موم و ساخت باتری های سیلد اسید خصوصا تکنولوژی VRLA خیال شما را از بابت عُمر باتری راحت کرده و سطح ایمنی را بالا برده است. باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر فالکون مالزی از باتریهای مرغوب و بادوام به شمار میرود. کیفیت بالای این محصول در درازمدت از هدر رفت سرمایه شما و آسیب رساندن به تجهیزات شما جلوگیری میکند.
چرا باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر ساخت فالکن مالزی بخرم؟
تولید باتری ۱۲ ولت ۷.۲ آمپر فالکون در کشور مالزی انجام میشود. فالکن، این باتری را با کیفیت بسیار بالایی تولید کرده و در اختیار شما مشتری عزیز قرار داده است. این باتری ۱۲ ولت ساخت مالزی از وزن بالایی برخوردار است که یکی از علائم مرغوبیت آن به شمار میرود.
اگر دنبال خرید باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر خارجی برای UPS، دستگاه دزدگیر و یا اعلام حریق یا دیگر تجهیزات خود هستید، این محصول گزینه ای مناسب برای شما است.
خرید و قیمت باتری ۱۲ ولت ۷.۲ آمپر فالکن مالزی
برای خرید با بهترین قیمت باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر فالکون مالزی در همین صفحه اقدام کنید. پس از ثبت سفارش شما، ما در سریعترین زمان ممکن این کالای مرغوب را به دستتان میرسانیم.
ضماً در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص خرید کارتنی و عمده، با شماره پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 151 × 34 × 95 سانتیمتر |
| برند |
فالکون باتری |
محصولات مشابه
دوربین IP تیاندی TC-A35555
دوربین IP داهوا DH-SD49425GB-HNR
| برند | داهوا | Dahua |
|---|---|
| مدل | DH-SD49425GB-HNR |
| تکنولوژی | IP | تحت شبکه |
| حداکثر رزولوشن | 4 مگاپیکسل 25/30 فریم بر ثانیه |
| لنز موتورایز | 5-125mm |
| دید در شب | 100 متر Starlight |
| WDR | 120dB واقعی |
| قدرت بزرگنمایی | 25X |
| کیس | مینی اسپید دام |فلز|IP66 |
| قابلیت طبقه بندی انسان و وسایل نقلیه | دارد |
| اسلات مموری کارت | دارد تا ظرفیت 256GB |
دوربین IP داهوا DH-SD59430U-HNI
دوربین IP هایک ویژن DS-2CD1347G0-L(UF)
دوربین IP هایک ویژن DS-2CD2123G2-IS
| برند | هایک ویژن | Hikvision |
|---|---|
| مدل | DS-2CD2123G2-IS |
| تکنولوژی | IP | تحت شبکه |
| حداکثر رزولوشن | 2 مگاپیکسل 25/30 فریم در ثانیه |
| لنز | 2.8-4 |
| کیس | دام وندال | IP67 | IK10 |
| WDR | 120dB واقعی |
| دید در شب | 30 متر IR هوشمند |
| قابلیت تشخیص چهره | دارد |
| طبقه بندی انسان و وسایل نقلیه | دارد |
| میکروفون داخلی | دارد |
| اسلات مموری کارت | دارد تا 256GB |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.