NVR هایک ویژن DS-7104NI-Q1/M
| برند | هایک ویژن | Hikvision |
|---|---|
| مدل | DS-7104NI-Q1/M |
| تکنولوژی | تحت شبکه |
| تعداد کانال | 4 عدد |
| ظرفیت نصب هارد | 1 عدد6 ترابایت |
| رزولوشن لایو/ضبط | 6 مگاپیکسل |
توضیحات
NVR هایک ویژن مدل 7104NI-Q1/M
مجموعه کوچکی دارید و میخواهید امنیت اموال، دارایی و افرادتان را برقرار کنید؟ برای نظارت بر روی یک پروژه کوچک نیاز به یک سیستم مداربسته جمع و جور، خوش قیمت و مرغوب دارید؟ دستگاه NVR هایک ویژن مدل 7104NI-Q1/M میتواند انتخاب شما برای دستگاه ضبط این سیستم مداربسته باشد. دستگاه ضبط تحت شبکه ای با ۴ عدد ورودی تصویر که تا ۶ مگاپیکسل رزولوشن تصویر را پشتیبانی میکند. NVR اقتصادی هایک ویژن مدل 7104NI-Q1/M بی وقفه تصاویر شب و روز محل شما را ضبط خواهد کرد و امنیت و آسایش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
توضیحات تکمیلی
| شرکت ارائه دهنده |
هایک ویژن تکنولوژی |
|---|---|
| برند |
هایک ویژن |
| مدل |
DS-7104NI-Q1/M |
حمل و نقل کالا
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “NVR هایک ویژن DS-7104NI-Q1/M” لغو پاسخ
محصولات مشابه
DH-HAC-HFW1500TH-I8
1,660,000 تومان – 1,140,000 تومانPrice range: 1,140,000 تومان through 1,660,000 تومان
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
DH-IPC-HDBW2431EP-S-S2
3,135,000 تومان
| برند | داهوا | Dahua |
|---|---|
| مدل | DH-IPC-HDBW2431EP-S-S2 |
| تکنولوژی | IP | تحت شبکه |
| حداکثر رزولوشن | 4 مگاپیکسل 20 فریم |
| لنز | 2.8-3.6 |
| دید در شب | 30 متر IR استارلایت |
| WDR | دارد |
| کیس | فلزی | دام// | IK10 | IP67 |
| شیار کارت حافظه | دارد تا 256GB |
| قابلیت تشخیص حرکت | دارد |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
DH-IPC-HDBW2831RP-ZS-S2
DH-XVR5104HS-4KL-I3
4,200,000 تومان – 2,900,000 تومانPrice range: 2,900,000 تومان through 4,200,000 تومان
Wizsense - Full-Channel Al-Encoding
| برند | داهوا |
|---|---|
| کیفیت نمایش | 4K |
| کیفیت ضبط | 4K |
| تعداد کانال HD | 4 عدد |
| کانال اضافه | 4 عدد IP |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.