NVR هایک ویژن DS-7604NI-K1/4P
| برند | هایک ویژن | Hikvision |
|---|---|
| مدل | DS-7604NI-K1/4P |
| تکنولوژی | تحت شبکه |
| تعداد کانال | 4 عدد |
| ظرفیت نصب هارد | 1 عدد 8 ترابایت |
| رزولوشن لایو/ضبط | 8 مگاپیکسل |
توضیحات
دستگاه ضبط مداربسته هایک ویژن 7604NI-K1/4P
برای تجهیز زیرمجموعه هایتان مثلا یکی از شعب یا انبارهایتان نیاز به یک دستگاه ضبط مقرون به صرفه دارید؟ هایک ویژن بسیاری از نیازهای سیستم نظارتی و امنیتی شما را در دستگاه NVR مدل 7604NI-K1/4P پیش بینی کرده است. از نظر ما، مهمترین مشخصه این دستگاه ضبط تحت شبکه داشتن 4 پورت POE است که هم شما را از خرید سوییچ یا آداپتور بی نیاز میکند و هم در هزینه و زمان اجرای پروژه صرفه جویی بسیار زیادی خواهید کرد. قبل از هرچیزی خیالتان از بابت کیفیت محصول راحت باشد چرا که شما در حال خرید محصولی مرغوب از یک کمپانی بینظیر به نام Hikvision | هایک ویژن هستید.
توضیحات تکمیلی
| شرکت ارائه دهنده |
هایک ویژن تکنولوژی |
|---|---|
| برند |
هایک ویژن |
| مدل |
DS-7604NI-K1/4P |
حمل و نقل کالا
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “NVR هایک ویژن DS-7604NI-K1/4P” لغو پاسخ
محصولات مشابه
DH-HAC-HFW1500DP
1,422,000 تومان – 1,185,000 تومانPrice range: 1,185,000 تومان through 1,422,000 تومان
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
DH-HAC-HFW1500TH-I8
1,660,000 تومان – 1,140,000 تومانPrice range: 1,140,000 تومان through 1,660,000 تومان
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
DH-IPC-HDBW2431EP-S-S2
3,135,000 تومان
| برند | داهوا | Dahua |
|---|---|
| مدل | DH-IPC-HDBW2431EP-S-S2 |
| تکنولوژی | IP | تحت شبکه |
| حداکثر رزولوشن | 4 مگاپیکسل 20 فریم |
| لنز | 2.8-3.6 |
| دید در شب | 30 متر IR استارلایت |
| WDR | دارد |
| کیس | فلزی | دام// | IK10 | IP67 |
| شیار کارت حافظه | دارد تا 256GB |
| قابلیت تشخیص حرکت | دارد |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
DH-IPC-HDW2230TP-AS-S2
DH-XVR5104HS-4KL-I3
4,200,000 تومان – 2,900,000 تومانPrice range: 2,900,000 تومان through 4,200,000 تومان
Wizsense - Full-Channel Al-Encoding
| برند | داهوا |
|---|---|
| کیفیت نمایش | 4K |
| کیفیت ضبط | 4K |
| تعداد کانال HD | 4 عدد |
| کانال اضافه | 4 عدد IP |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.