NVR هایک ویژن DS-7616NI-K2/16P
20,500,000 تومان
| برند | هایک ویژن | Hikvision |
|---|---|
| مدل | DS-7616NI-K2/16P |
| تکنولوژی | تحت شبکه |
| تعداد کانال | 16 عدد |
| ظرفیت نصب هارد | 2 عدد 10 ترابایت |
| رزولوشن لایو/ضبط | 8 مگاپیکسل |
| قابلیت POE | دارد |
توضیحات
NVR هایک ویژن مدل 7616NI-K2/16P
۱۶ پورت POE در این دستگاه ضبط تحت شبکه، کار شما را بسیار آسان و هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش میدهد. با کمترین زحمت و بدون صرف زمان، انرژی و هزینه برای تهیه سوییچ مجزا، سیستم مداربسته ۱۶ کاناله خود را راه اندازی کنید. در تمامی ۱۶ کانال NVR هایک ویژن مدل 7616NI-K2/16P کیفیت نمایش و ضبط تصاویر 4K است که به شما این انعطاف را میدهد تا با نصب دوربینهای ۸ مگاپیکسل، جزئیات نقاط حساس و مهم را در اختیار داشته باشید.
توضیحات تکمیلی
| شرکت ارائه دهنده |
هایک ویژن تکنولوژی |
|---|---|
| برند |
هایک ویژن |
| مدل |
DS-7616NI-K2/16P |
حمل و نقل کالا
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “NVR هایک ویژن DS-7616NI-K2/16P” لغو پاسخ
محصولات مشابه
DH-IPC-HDBW2230EP-S-S2
DH-XVR5104HS-4KL-I3
4,200,000 تومان – 2,900,000 تومانPrice range: 2,900,000 تومان through 4,200,000 تومان
Wizsense - Full-Channel Al-Encoding
| برند | داهوا |
|---|---|
| کیفیت نمایش | 4K |
| کیفیت ضبط | 4K |
| تعداد کانال HD | 4 عدد |
| کانال اضافه | 4 عدد IP |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
دوربین IP تیاندی TC-C34LP
14,200,000 تومان
| برند | تیاندی | Tiandy |
|---|---|
| مدل | TC-C34LP |
| تکنولوژی | IP | تحت شبکه |
| حداکثر رزولوشن | 5 مگ 30 فریم / 2 مگ 60 فریم |
| لنز | 2.7-13.6 |
| دید در شب | 50 یا 80 متر IR سوپر استارلایت |
| کیس | بولت | IP67 |
| WDR | واقعی 120db |
| میکروفون و اسپیکر | دارد |
| شیار کارت حافظه | دارد تا 512GB بستگی به Spec |
| ابزارهای هوش مصنوعی | دارد |
| EW هشدار خودکار | دارد |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
دوربین مداربسته داهوا مدل DH-IPC-HFW1239S1-LED-S5
1,600,000 تومان – 1,250,000 تومانPrice range: 1,250,000 تومان through 1,600,000 تومان
| برند | داهوا | Dahua |
|---|---|
| مدل | DH-IPC-HFW1239S1-LED-S5 |
| تکنولوژی | IP | تحت شبکه |
| حداکثر رزولوشن | 2 مگاپیکسل 25/30 فریم در ثانیه |
| لنز | 2.8-3.6 |
| دید در شب | 15متر فول کالر |
| کیس | بولت | IP67 |
| قابلیت تشخیص حرکت | دارد |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.